Hakkımızda

Eroğlu bileme olarak, faaliyetlerimize ahşap, metal, alüminyum ve pvc kesim alanlarında kaliteli çözüm ortaklarımızla devam ediyoruz. Kesim işlerinin olduğu pek çok alanda ürettiğimiz kolay çözümler ile müşteri port föyümüzü genişletmiş bulunmaktayız. Ayrıca tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek hızla uyum sağlamaktayız. Kesim işlerinde kullanılan malzemelerin bileme işlemleri tam otomatik CNC makinaları ile büyük bir hassaslıkla yapılmaktadır. Bu hassaslık sayesinde bilenen malzemelerinde kullanım ömürleri uzamaktadır. Güçlü çözüm ortaklarımız ile tüm kesim işlemlerinde kullanılan malzemelerin satışı konusunda da bayiliklerimiz bulunmaktadır.

 

Ayrıca, her türlü teknik servis ihtiyaçlarınıza profesyonel servis ağımızla cevap vermekteyiz. Eskişehir organize sanayi bölgesi, teksan sanayi sitesi, emko mobilyacılar sitesi, kobi organize sanayi bölgesi günlük çalışma alanımızı kapsamaktadır. Servislerimiz ile bilenecek malzemeleriniz firmalarınızdan alınıp, özenle bilendikten sonra teslim edilir. Bilecik ve Bozüyük sanayi bölgeleri de haftanın iki günü servis çıkardığımız çalışma alanlarımız içerisindedir.

 

Firmamız müşteri odaklı prensiplerine bağlı kalarak, hem Eskişehir hem de ülkemize faydalı olmayı kendisine hedef edinmiş olup, tüm kesici işlemlerinizde kullanılan malzemelere gereken özeni ve çözümleri üretmeyi ilke edinmiştir.

‪#eskişehir #‎bileme‬ ‪#‎kesici‬ ‪#‎takımlar‬ ‪#‎eroglu‬ ‪#‎hss‬ ‪#‎cnc‬ ‪#‎loroch‬ ‪#‎router‬ ‪#‎bits‬ ‪#‎freze‬ ‪#‎bıçak‬ #bıçak #özel #matkap #punch #paketleme #bıçakları #hizmetleri #özelbıçak #kazımabıçak #yenileme #baksan #eskişehir #freze #topbıçak #kabatalaş #negatifpozitif #özelmatkap #bimetal #şerit #testere #kaynak #satış #bıçakağız #dişsiz #crvtestere #giyotin #bıçak #kırma #bıçak #bileme #üretim #sulu #kesim #testere #plastik #kesim #bıçak #kağıt #kumaş #bıçak #matbaa #bıçak #bileme #üretim #dairesel #kesim #bıçakları